KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13016053
nr 1301 6053
Oidentifierad konstnär. Signerad, landskap. Olja på duk, 40x90 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 20 januari 2020
kl 18:17:59
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)